Avrasya Safety

Yatay Dikey Yaşam Hatları

AvrasyaSafety (Fallprotec), işçilerin endüstriyel çatılarda bakım, inceleme ve temizlik yaparken korunmaları için gereken  yaşam hatlarını üretir. Çözümlerimiz Avrupa ve ABD standartlarına uygundur. Yatay yaşam hatlarına bağlı olarak çalışan işçiler, herhangi bir kaza durumunda sınırlandırma yaparak düşüş durdurucu olarak veya düşüş durumunda askıda kalmayı sağlayan sistemlerdir. Yatay yaşam hattı keşfini doğru yapmak, doğru projelendirmek ve montajını doğru yapmak çok çok önemlidir. Keşif yaparken o sahada çalışan veya çalışabilecek kişilerle de görüşmeler yapmak, olası ihtiyaçları ve tehlikeleri tespit etmek açısından çok önemlidir. Montaj yaparken ihtiyaç olabilecek tüm malzemeler uluslararası normlara uygun olmalı ve uzman kişilerce montajı yapılmalıdır.

Tüm sistem yılda en az bir kere veya herhangi bir düşüşten sonra mutlaka gözden geçirilmeli, gerekli bakım yapılmalıdır.

Bağlantı (Ankraj)Noktaları

Çeşitli uygulama alanları için çeşitli bağlantı (ankraj) noktası çözümleri vardır. Eğer ihtiyaç duyulan yerlerde sağlam yapılı sabit noktalar yok ise, ihtiyaç duyulacak yere en uygun ankraj çözümler ile çalışanlarınız güvenliğini sağlayacaksınız.

İhtiyaç duyulan Ankraj noktaları için, tecrübeli mühendislerimiz kendi bilgi birikimleri ile ve sahada çalışan kişilerin ihtiyaçlarını dinleyerek en uygun çözümü tespit edip, en kullanışlı ve ekstra tehlike yaratmayan çözümleri bulacağız. Montaj da işin uzmanı tarafından yapılırsa, sistem sorunsuz olarak çalışacaktır.

Tüm ankraj noktaları yılda en az bir kere veya herhangi bir düşüşten sonra mutlaka gözden geçirilmeli, gerekli bakım yapılmalıdır.

Askıda Çalışma Sistemleri

Fallprotec cephelerin bakımı için EN1808:2010’a ve RopeClimber için makine direktiflerine uygun emniyetli erişim çözümleri sunar. Tek raylı SafeAccess ve Sepet veya platform bir bina bakım ünitesi (BBU) oluşturur. Mühendislik departmanımız ihtiyacınıza en uygun çözümleri sunar. Çözümler dar alanlar için de faydalıdır.

TEKLİF & Bilgi Alın

  İsim Soyisim

  Mail Adresiniz

  Konu

  Mesajınız

  İletişim Bilgileri

  0 (232) 433 00 93
  Mansuroğlu Mah. 286 Sokak No:35 Bayraklı / İZMİR