Hilti Firestop Pasif Yangın Durdurucu Sistemleri

HILTI yangın durdurucu ürün satışlarında dünyada market lideridir. Dünyanın her tarafında satılan ürünlerimiz bütün kabul görmüş standartlara göre test edilmiş ve binlerce test raporlarına sahiptir.

Hilti, hem doğrudan penetrasyon hem de inşaat ortak yangın durdurucu uygulamalarda yoğun testler yürütmüştür. Ancak bir projenin evreleri boyunca inşaattaki farklılıklardan ötürü, karşılaşılabilecek bütün yangın durdurucu uygulamaları test etmek mümkün değildir.
Bundan dolayı Hilti, belirli uygulamaları uyumlu hale getirmek adına isteğe özel çizimler oluşturmak için bir süreç geliştirmiştir. Hilti’nin isteğe özel çizimleri ya da Mühendis Kararları, Uluslararası Yangın Durdurma Konseyi (IFC) tarafından belirlenen kabul edilmiş yangından korunma mühendislik ilkelerinin dikkatli ve kısıtlı uygulaması yoluyla geliştirilmektedir. Benzer sistemlerin test verileri analiz edilmekte ve UL Listesindeki mevcut bir Sistemin kriterlerini tam olarak karşılamayan benzer uygulamalara yönelik uygulanmaktadır.

TEKLİF & Bilgi Alın

  İsim Soyisim

  Mail Adresiniz

  Konu

  Mesajınız

  İletişim Bilgileri

  0 (232) 433 00 93
  Mansuroğlu Mah. 286 Sokak No:35 Bayraklı / İZMİR